oddziały PZHGP



Oddziały:

01 Warszawa

    Adres korespondencyjny: Zbigniew Niezgoda, ul. Suwalna     2/31, 05-120 Legionowo

02 Garwolin

    Adres korespondencyjny: Jacek Paśnik, Kol. Górki 16,     08-442 Ruda Talubska

    Tel: (022) 674-61-91
03   Łochów
 
    Adres korespondencyjny: Stanisłwa Tryc, Barchów 158,        07-130 Łochów

04 Piaseczno

   Adres korespondencyjny: Jan Krawczyk, ul. ZWM 22/40, 02-786 Warszawa

   Tel: (022) 643-72-52
05 Pruszków

   Adres korespondencyjny: Antoni Słoiński, ul. Zielona 1 b,    05-850 Ożarów       Mazowiecki


07 Biała Podlaska

   Adres korespondencyjny: Bogdan Wojewódzki, ul. Milcarka 1,   21-500 Biała Podlaska

08 Parczew

   Adres korespondencyjny: Zdzisław Chmielewski, ul. 11 Listopada 56/1, 21-200    Parczew

09 Radzyń Podlaski

  Adres korespondencyjny: Stanisław Kaczka, ul. Bohaterów 45, 21-300 Radzyń   Podlaski

010 Siedlce

   Adres korespondencyjny: Andrzej Skała, ul. Miłosna 5/37, 08-300 Sokołów Podlaski

0375 Łuków

   Adres korespondencyjny: Wiesław Bosek, ul Reja 29, 21-400 Łuków

   Tel: (025) 798-24-36
0385 Łosice

   Adres korespondencyjny: Stanisław Wereszczuk, ul. Ogrodowa 9, 08-200 Łosice

0391 Międzyrzec Podlaski

   Adres korespondencyjny: Józef Wieliczko, ul. Tartaczna 18, 21-350 Międzyrzec    Podlaski
 


012 Białystok

    Adres korespondencyjny: ul. Nowy Świat 24, 16-030 Supraśl

013 Ełk

    Adres korespondencyjny: Czesław Zajko, ul. Gizewjusza 10a/48, 19-300 Ełk

    Tel: (087) 106-698
014 Łomża

   Tel: (086) 785-666
0384 Łomża Miasto

   Adres korespondencyjny: Marian Bosek, ul. Zajazd 6, 18-400 Łomża

015 Ostrołęka

   Adres korespondencyjny: Jan Gajewski, ul. Słowackiego 66, 07-400 Ostrołęka

   Tel: (029) 606-209
016 Suwałki

   Adres korespondencyjny: Daniel Słomkowski, ul. Zamkowa9/1, 19-400 Olecko

   Tel: (0116) 23-68

0406 Ostrów Mazowiecki

    Adres korespondencyjny: Jerzy Szyszkowski, u. Noakowskiego 7, 07-300 Ostrów     Mazowiecki

04 Okręg Bielsko-Biała:
   PZHGP Zarząd Okręgu Bielsko-Biała, ul. Młyńska 52, 43-300 Bielsko-Biała


017 Andrychów

   Adres korespondencyjny: Ryszard Maryon, ul. Tkacka Boczna 41b, 34-120 Andrychów

   Tel: 875-28-28

018 Bielsko Biała

   Adres korespondencyjny: Jerzy Kulikowski, ul. Ruczana 19, 43-316 Bielsko-Biała

   Tel: 811-04-46

019 Chełmek

   Adres korespondencyjny: Sylwester Baranowski, ul. Krótka 3, 32-580    Chełmek-Gorzów

020 Cieszyn

   Adres korespondencyjny: Gustaw Sikora, ul. Szeroka 83, 43-450 Ustroń

   Tel: 857-76-03

021 Kęty

  Adres korespondencyjny: Adam Foryś, Rynek 2, 32-650 Kęty

  Tel: 845-48-22

022 Kobiernice

  Adres korespondencyjny: Włodzimierz Trąba, ul. Murarzy 53, 43-344 Bielsko-Biała

  Tel: 810-76-06

023 Lipowa

  Adres korespondencyjny: Stanisław Pawlus, ul. Nowa 4, 34-300 Żywiec

  Tel: 861-069

024 Maków Podhalański

  Adres korespondencyjny: Roman Stopa, ul. Żwirki i Wigury 12a, 34-220 Maków   Podhalański

  Tel: 877-13-14

025 Osiek

  Adres korespondencyjny: Stanisław Boba, 32-607 Polanka Wielka 71

  Tel: 845-88-00

026 Oświęcim

  Adres korespondencyjny: Eryk Ogaza, ul. Monte Cassino 6/5, 32-600 Oświęcim

  Tel: 844-13-93

027 Skoczów

  Adres korespondencyjny: Zygmunt Palinker, ul. Morcinka 5/51, 43-430 Skoczów

  Tel: 853-29-88

028 Strumień

  Adres korespondencyjny: Henryk Polok, Roztropice 107/2, 43-394 Rudzica

  Tel: 815-26-06

029 Wadowice

  Adres korespondencyjny: Zdzisław Paluch, ul. Pod Skarpą 21/40, 34-100 Wadowice

030 Węgierska Górka

  Adres korespondencyjny: Stanisłwa Żyrek, 34-361 Żabnica 1

  Tel: 864-27-26

031 Wieprz

  Adres korespondencyjny: Franciszek Świnarski, Brzuśnik, 34-382 Bystra

  Tel: 867-50-64

032 Wilkowice

  Adres korespondencyjny: Władysław Adamczyk, ul. Szczyrkowska 8, 43-360 Bystra

  Tel: 817-15-14

033 Zator

  Adres korespondencyjny: Mieczysław Przytuła, 34-116 Spytkowice 520

034 Żywiec

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Caputa, ul. Leśna 439, 34-300 Żywiec

  Tel: 867-12-92
 
 
035 Bydgoszcz

  Adres korespondencyjny: Henryk Kościelak, ul. J. Biziela 20/178, 85-163 Bydgoszcz

  Tel: (052) 72-07-89
036 Inowrocław

  Adres korespondencyjny: Ryszard Szymkowiak, ul. Marulewska 25/65, 88-100   Inowrocław

  Tel: (0536) 573-653

037 Koronowo

  Adres korespondencyjny: Krzysztof Bloch, ul. Witosa 1a/21, 86-010 Koronowo

  Tel: 828-798

038 Mogilno

  Adres korespondencyjny: Adam Morawski, ul. 900-lecia 62, 88-300 Mogilno

  Tel: (0533) 152-438

039 Nakło nad Notecią

  Adres korespondencyjny: Andrzej Mazurkiewicz, ul. Bochaterów 8, 89-100 Nakło   n/Notecią

  Tel: 385-38-50

040 Szubin

  Adres korespondencyjny: Jan Erdmann, Ul Winnica 23, 89-200 Szubin

  Tel: 384-26-57

0394 Kruszwica

  Adres korespondencyjny: Edward Jałoszyński, ul. Zamkowa 6, 88-150 Kruszwica

  Tel: 351-56-21
 
041 Ciechanów

  Adres korespondencyjny: Tomasz Wudarczyk, 06-406 Opinogóra, zam Władysławowo

042 Mława

  Adres korespondencyjny: Bogumił Żółtkowski, ul. R. Dmowskiego 10, 06-500 Mława

  Tel: (023) 654-44-56
043 Płońsk

  Adres korespondencyjny: Stanisław Biliński, ul. Sucharskiego 2, 09-110 Sochocin

  Tel: (023) 661-82-02



045 Blachownia

  Adres korespondencyjny: Feliks Królicki, ul. Kościuszki 79, 42-290 Blachownia

  Tel: (034) 327-08-02
046 Częstochowa I

  Adres korespondencyjny: Adam Jędrzejek, ul. Czarny Las 101, 42-223 Lubojnia

  Tel: (034) 328-01-07
  Tel: (034) 327-91-50
048 Dobrodzień

  Adres korespondencyjny: Walter Małyska, ul. Dzielna-Boczna 3, 42-793 Ciasna

  Tel: (034) 353-53-25
049 Kalety

  Adres korespondencyjny: Franciszek Kurc, ul. Gawlika 9, 42-750 Kalety

  Tel: (034) 357-76-98
050 Kłobuck

  Adres korespondencyjny: Stanisław Suchanek, ul. Floriańska65 Grodzisko, 42-130   Wręczyca Wielkopolska
 
051 Konopiska

  Adres korespondencyjny: Jan Kołodziejczyk, Wygoda-Kijas 22, 42-274 Konopiska

  Tel: (090) 35-60-53

052 Lubliniec

  Adres korespondencyjny: Józef Kajdana, ul. Świtezianki 19, 42-700 Lubliniec

  Tel: (034) 353-11-79
0387 Praszka

  Adres korespondencyjny: Eugeniusz Żłobiński, ul. Kaliska 43, 42-320 Praszka

  Tel: (034) 359-18-78
0397 Szczekociny

  Adres korespondencyjny: Jan Jedrychowski, ul. Reja 4, 42-255 Szczekociny

  Tel: 355-75-79

0398 Lisowice

  Adres korespondencyjny: Roman Mandla, ul. Oleska 26/3, 42-700 Lubliniec
 
 
055 Elbląg

  Adres korespondencyjny: Bogdan Kazarnowicz, ul. Elbląska 33, 14-500 Braniewo

  Tel: (055) 243-28-53
056 Gdańsk-Orunia

  Adres korespondencyjny: Józef Nagelski, ul. Rubinowa 5/4, 80-357 Gdańsk

  Tel: (058) 309-45-45
057 Gdańsk-Śródmieście

  Adres korespondencyjny: Bronisław Klingier, ul. Wyzwolenia 31f/10, 80-357 Gdańsk

  Tel: (058) 346-41-25
058 Gdańsk-Wrzeszcz

  Adres korespondencyjny: Zdzisław Zaniewski, ul. Worcella 34/1, 80-809 Gdańsk

  Tel: (058) 302-56-58
059 Gdynia-Chylonia

  Adres korespondencyjny: Mieczysław Szczepański, ul. Chylońska 151, 81-016 Gdynia

060 Gdynia-Miasto

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Woźniak, ul. Graniczna 6, Gdynia

  Tel: (058) 624-04-21
061 Gdynia Obłuże

  Adres korespondencyjny: Tomasz Skiba, ul. Żeromskiego 1, Kosakowo, woj. Pomorskie

  Tel: (058) 679-10-36
062 Kartuzy

  Adres korespondencyjny: PZHGP Zarząd Oddziału ul. Ceynowy 5/2, 83-407 Kartuzy

  Tel: (058) 681-15-08
063 Kościerzyna

  Adres korespondencyjny: Mirosław Podjaski, ul. Osiedlowa 8b/9, 83-407 Łubiana

  Tel: (058) 687-41-36
064 Lębork
 
  Adres korespondencyjny: PZHGP Zarząd Oddziału ul. Gierymskiego 2/1, 84-300 Lębork

  Tel: (058) 622-329
065 Malbork

  Adres korespondencyjny: Piotr Kierzkowski, ul. Wojciechowskiego 68, 82-400 Sztum

  Tel: (055) 277-34-04
066 Nowe n Wisłą

  Adres korespondencyjny: Zbignie Gusman, ul. Nowska 1, 86-161 Wielki Komórsk

  Tel: (0532) 273-36

067 Pelpin

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Marut, Wielgłowy 8a, 83-120 Subkowy

068 Pruszcz Gdański

  Adres korespondencyjny: Bogdan Kolesiński, ul. Grunwaldzka 58, 83-000 Pruszcz   Gdański

  Tel: (058) 691-13-26
069 Pszczółki

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Kowalewski, ul. Sportowa 1, 83032 Pszczółki

  Tel: (058) 682-93-41
070 Puck

  Adres korespondencyjny: Andrzej Lieske, Klanino 44, 84-107 Starzyno

  Tel: (058) 673-77-42
071 Reda

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Pałubicki, ul. Śmiechowska 20/10, 84-200   Wejherowo

  Tel: (058) 677-38-10
072 Rumia

  Adres korespondencyjny: Romuald Bujak, ul. Hetmańska 28, 84-230 Rumia

073 Sopot

  Adres korespondencyjny: Józef Saciłowski, ul. Gospody 5b/85, 80-344 Gdańsk

  Tel: (058) 556-32-71
074 Stargard Miasto

  Adres korespondencyjny: Andrzej Felski, ul. Farmaceutów 32, 83-200 Starogard  Gdański

075 Tczew

  Adres korespondencyjny: Bogdan Adam, Al. Jana Pawła II 33/6, 83-200 Starogard   Gdański

  Tel: (058) 775-18-83
076 Wejcherowo

  Adres korespondencyjny: Jan Zębko, ul. Obrońców Westerplatte 19, 84-200   Wejcherowo

077 Władysławów

  Adres korespondencyjny: Leszek Płomień, ul. Geodetów 8, 84-120 Władysławowo

078 Żukowo

  Adres korespondencyjny: Henryk Eron, 83-331 Przyjaźń 1 k/Żukowa
 
  Tel: (058) 684-92-20
0371 Starogard-Hermanowo

  Adres korespondencyjny: Andrzej Januszewski, ul. Lubichowska 114, 83-200   Starogard   Gdański

0372 Lubichowo-Skórcz

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Goering, ul. Lipowa 8, 83-240 Lubichowo

080 Barlinecko-Choszczeński

  Adres korespondencyjny: Jan Kuźmiński, Kol. Zacisze 1, 73-220 Drawno

081 Dębno Lubuskie

  Adres korespondencyjny: Jan Potapiński, Mostno-Łazy 2, 74-400 Dębno

082 Drezdenko

  Adres korespondencyjny: Rafał Tomczak, ul. Piotra Skargi 4/3, 66-530 Drezdenko

083 Gorzów Wielkopolski

  Adres korespondencyjny: Dariusz Łopato, ul. Towarowa 4/2, 66-400 Gorzów   Wielkopolski

084 Kostrzyń n/ Odrą

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Plandowski, ul. Pułaskiego 10b, 74-400 Dębno

085 Sulęcin

  Adres korespondencyjny: Marek Wachowiak, ul. Sienkiewicza 29, 69-100 Słubice
 
086 Bolków

  Adres korespondencyjny: Czesław Gruszczyński, ul. Kolejowa 29/5, 58-575 Bolków

087 Bolesławiec-Lwówecki

  Adres korespondencyjny: Marian Mitera, ul. Zabrze 54, 59-700 Bolesławiec

088 Jelenia Góra I

  Adres korespondencyjny: Waldemar Bastrzyk, ul. Transportowa 17, 58-500 Jelenia   Góra

  Tel: (0757) 649-701
089 Jelenia Góra II

  Adres korespondencyjny: Józef Wiśniewski - syn, ul. Cerwi, 58-650 Jelenia Góra

  Tel: (0757) 552-600
091 Kowary

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Gasztych, ul. Żeromskiego 3, 58-540 Karpacz

  Tel: (0757) 618-292
092 Lubań Śląski

  Adres korespondencyjny: Walerian Stanasiuk, ul. Radogoszcz, 46, 59-800 Lubań   Śląski

  Tel: (0757) 223-376
093 Izery-Mirsk

  Adres korespondencyjny: Janusz Kosiński, ul. Korczaka 1/9, 59850 Świeradów Zdrój

094 Wojcieszów

  Adres korespondencyjny: Andrzej Dereń, ul. Twardocice 10a, 59-524 Pielgrzymka

  Tel: (0768) 775-503
13 Okręg Kalisz:
  PZHGP Zarząd Okręgu Kalisz, Sekretarz : Dariusz Wojtysiak, ul. Prof. Kaliny 71, 63-400 Ostrów Wielkopolski

  Tel: (062) 735-37-82
  Oddziały:

097 Kalisz

  Adres korespondencyjny: Jan Tyczyński, Borków Stary 4, 62-815 Kokanin

098 Kępno

  Adres korespondencyjny: Krzysztof Owoc, Turkowy 79, 63-640 Bralin

  Tel: (062) 786-12-66
099 Odolanów

  Adres korespondencyjny: Jerzy Puchała, ul. Sosnowa 7, 63-435 Sośnie

  Tel: (062) 739-15-33
0100 Ostrów Wielkopolski

  Adres korespondencyjny: Wiesław Puchalski, ul. Pruślińska 15, 63-400 Ostrów   Wielkopolski

  Tel: (062) 738-31-24
0101 Pleszew

  Adres korespondencyjny: Waldemar Dolata, ul. Wyspiańskiego 9b, 63-300 Pleszew
 
  Tel: (062) 742-53-52
0102 Sieradz

  Adres korespondencyjny: Leszek Świerczewski, ul. Bohaterów Września 57/22, 98-200   Sieradz

  Tel: (043) 827-98-15
0103 Wieluń

  Adres korespondencyjny: Hieronim Bartoszek, Os. Stare Sady 34/21, 98-300 Wieluń

14 Okręg Katowice:
  PZHGP Zarząd Okręgu Katowice skr. poczt 177 WPKiW, 41-501 Chorzów

  Tel: (032) 241-59-82

 Oddziały:

053 Myszków

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Kobuszewski, ul. Pawia 61, 42-300 Myszków

0104 Będzin

  Adres korespondencyjny: Krzysztof Pietranak, ul. Rutkowskiego 1/10, 42-500 Będzin
 
  Tel: (032) 267-79-76
0105 Bytom

  Adres korespondencyjny: Bertold Janicki, ul. Cicha 12/20, 41-902 Bytom

  Tel: (032) 282-19-50
0106 Radzionków

  Adres korespondencyjny: J. Gołąbek, ul. Szymały 13, 41-922 Radzionków

  Tel: (032) 289-77-03
0107 Brzeszcze

  Adres korespondencyjny: Jan Otrębski, ul. Kochanowskiego 20, 43-270 Brzeszcze

  Tel: (032) 211-15-82
0108 Bukowno

  Adres korespondencyjny: Stanisław Kulik, ul. Sławkowska 111, 32-332 Bukowno

0109 Czechowice

  Adres korespondencyjny: Roma Ubogi, ul. Grabowicka 32, 43-503   Czechowice-Dziedzice

  Tel: (032) 215-28-89
0110 Czeladź

  Adres korespondencyjny: H. Korepta, ul. Tabelna 34, 41-200 Sosnowiec

  Tel: (032) 292-14-14
0111 Czerwionka

  Adres korespondencyjny: J. Staniek, ul. P. Furgola 144a, 44-234 Dębień

0112 Chorzów

  Adres korespondencyjny: J. Wiktor, ul. Kasprowicza 6/10, 41-503 Chorzów

0113 Chrzanów

  Adres korespondencyjny: Jan Zych, Ul. Pęckowskiego 1/58, 32-500 Chrzanów

  Tel: (032) 623-72-45
0114 Dąbrowa Górnicza I

  Adres korespondencyjny: Wiesław Kot, ul. Piłsudskiego 32/353, 41-303 Dąbrowa   Górnicza I

  Tel: (032) 260-01-85
0115 Dąbrowa Górnicza II

  Adres korespondencyjny: Grzegorz Urbańczyk, ul. Laski 166, 41-303 Dąbrowa   Górnicza

  Tel: (032) 794-54-69 lub (032) 260-17-21
0117 Gliwice I

  Adres korespondencyjny: Ryszard Sawicki, ul. Dożynkowa 19, 44-141 Gliwice

  Tel: (032) 232-91-74
0118 Gliwice II

  Adres korespondencyjny: Zygmunt Woźniak, ul. 15 Grudnia 11/4, 44-109   Gliwice-Łabędy

  Tel: (032) 234-11-91
0121 Góra

  Adres korespondencyjny: Krzysztof Kwiatek, ul. Topolowa 56, 43-227 Miedzna

  Tel: (032) 211-70-02
0123 Jaworzno

  Adres korespondencyjny: Andrzej Oleksy, ul. Filaretów 9a, 32-547 Jaworzno

  Tel: (032) 616-14-00
0124 Katowice I

  Adres korespondencyjny: Andrzej Skrzyś, ul. Jagiellońska 13/1, 40-032 Katowice

  Tel: (032) 251-13-47
0125 Katowice II

  Adres korespondencyjny: Jan Długorz, ul. Szopienicka 23a/1

  Tel: 0501-179-606
0126 Knurów

  Adres korespondencyjny: Henryk Spyra, ul. Ks. Kozielka 67, 44-190 Knurów

  Tel: (032) 235-25-97
0129 Leszczyny

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Szura, ul. Folwarczna 20, 44-230   Czerwonka-Leszczyny

  Tel: (032) 236-71-06
 

0130 Lędziny

  Adres korespondencyjny: Józef Homańczyk, ul. Zakole 18, 43-140 Lędziny

  Tel: (032) 216-69-16
0134 Łazy

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Polawski, ul. Zielona 16, 42-454 Niegownice

0135 Mikolów

  Adres korespondencyjny: Jerzy Hain, ul. Stokrotek 7, 43-190 Mikołów

  Tel: (032) 226-40-51
0137 Mysłowice

  Adres korespondencyjny: Henryk Pacha, ul. Głowackiego 12a, 41-400 Myslowice

  Tel: (032) 223-23-51
0138 Nędza

  Adres korespondencyjny: Rainhold Kałyciok, ul. Piaskowa 54, 4744- Babice-Nędza

0139 Orzesze

  Adres korespondencyjny: Stefan Bańczyk, ul. Jeziorska 2, 43-188 Zazdrość

0140 Piekary Śląskie I

  Adres korespondencyjny: Stanisław Kuna, ul. Konstytucji 3 Maja 34,41-940 Piekary   Śląskie

  Tel: (032) 287-19-84
0141 Piekary Śląskie II

  Adres korespondencyjny: Eryk Flak, ul. B. Nonkiera 218a, 41-949- Piekary Śląskie 9

  Tel: (032) 288-37-29
0142 Pietrowice Wielkie

  Adres korespondencyjny: Jerzy Parys, ul. Długa 26, 47-275 Wojnowice-Samborowice

  Tel: (032) 419-82-13
0143 Pilchowice

  Adres korespondencyjny: Hubert Konopka, ul. Ogrodowa 26, 44-143 Żernica

  Tel: (032) 239-76-25
0144 Pyszowice

  Adres korespondencyjny: Bolesław Kaiser, ul. Wolności 3, 44-229 Chudów

  Tel: (032) 235-79-22
0145 Pszczyna

  Adres korespondencyjny: Paweł Grygier, ul. Sienkiewicza 4, 43-200 Pszczyna

  Tel: (032) 210-32-56
0146 Pyskowice

  Adres korespondencyjny: Karol Makselon, ul. Oświęcimska 19/1, 44-120 Pyskowice

0147 Racibórz

  Adres korespondencyjny: Stanisław Bachryj, ul. Opawska 27/9, 47-400 Racibórz

  Tel: (032) 415-28-02
0148 Rybnik I

  Adres korespondencyjny: Łucjan Biedacz, ul. Pszenna 24, 44-2-7 Rybnik

0149 Rybnik II

  Adres korespondencyjny: Józef Bator, ul. 1 Maja 81, 44-206 Rybnik

0152 Ruda Śląska I

  Adres korespondencyjny: Janusz Lesznik, ul. Obrońców Westerplatte 13a, 41-710   Ruda   Śląska 10

  Tel: (032) 242-12-61
0153 Ruda Śląska II

  Adres korespondencyjny: Wacław Górecki, ul. Niedurnego 38/35, 41-709 Ruda Śląska   9

  Tel: (032) 248-77-78
0154 Rudziniec

  Adres korespondencyjny: Daniel Franciszek, ul. Pyskowicka 4, 44-172 Pomieszowice

  Tel: (032) 230-38-18
0155 Siemianowice

  Adres korespondencyjny: Karol Lisiński, ul. ZHP 10/42, 41-106 Siemianowice   Śląskie

  Tel: (032) 765-39-80
0156 Sosnowiec

  Adres korespondencyjny: Wiesław Nitka, ul. 9 Maja 11/57, 42-151 Będzin

  Tel: (032) 267-74-92
0157 Świętochłowice

  Adres korespondencyjny: Henryk Gerblich, ul. Krasickiego 45/13, 41-605   Świętochłowice

  Tel: (032) 245-38-94
0158 Świerklany

  Adres korespondencyjny: Alojzy Szulik, ul. 3 Maja 10, 44-266 Świerklany

  Tel: (032) 430-41-95
0159 Tarnowskie Góry

  Adres korespondencyjny: Joachim Mann, ul. Of. Katynia 79b, 41-808   Zabrze-Rokietnica

  Tel: (032) 272-16-70
0160 Toszek

  Adres korespondencyjny: Krystian Duda, ul. Krasińskiego 3, 44-180 Toszek

  Tel: (032) 233-53-63
0161 Tworóg

  Adres korespondencyjny: Piotr Kobędza, ul. Wąkska 18, 42-690 Tworóg

0162 Trzebinia

  Adres korespondencyjny: Edmund Kocot, ul. Piaskowa 15, 32-541 Trzebinia-Siersza

  Tel: (032) 711-90-43
0163 Tychy

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Otlewski, ul. Marcina 12c, 43-150 Bieruń

  Tel: (032) 216-48-24
0166 Zabrze

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Połczyński, ul. Czogały 15, 41-800 Zabrze

0167 Zawiercie

  Adres korespondencyjny: Krzysztof Noczyński, ul. Spokojna 29, 42-470 Siewierz

  Tel: (032) 674-21-19
0168 Żory

  Adres korespondencyjny: Marian Piksa, ul. Kłapczyka 3, 42-240 Żory

  Tel: (032) 434-41-66
0382 Miasteczko Śląskie

  Adres korespondencyjny: Jan Skowronek, ul. Ks. Wyciślika 52, 42-610 Miasteczko   Śląskie

  Tel: 0601-490-650
0400 Sośniowice

  Adres korespondencyjny: Krystian Bednorz, ul. Rybacka 4, 44-151 Gliwice-Ostropa

  Tel: (032) 234-84-68
0409 Bieruń
 
0169 Jędrzejów

  Adres korespondencyjny: Zdzisław Lendlewicz, Jesionka 6, 28-300 Jędrzejów

0170 Kaziemierza Wielka

  Adres korespondencyjny: Stanisław Dzięcioł, ul. Gruszkowa 40, 28-500 Kazimierza   Wielka

0171 Kielce

  Adres korespondencyjny: Stanisław Czaja, ul. Batalionów Chłopskich, 25-670 Kielce

0172 Końskie

  Adres korespondencyjny: Bogusław Obara, ul. Południowa 37 Modliszewice, 26-200   Końskie

0173 Kozienice

  Adres korespondencyjny: Roman Szczypiór, ul. Świerczewskiego 41, 26-900 Kozienice

0175 Ostrowiec

  Adres korespondencyjny: Ireneusz Sadło, ul. Jaworowa 27, 27-400 Ostrowiec   Świętokrzyski

0176 Pińczów

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Ptak, ul. Złota 171, 28-425 Złota Pińczowska

0177 Radom

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Maj, ul. Woźnicka 32/26, 26-600 Radom

0178 Sędziszów

  Adres korespondencyjny: Stanisław Ogórek, ul. Sady 7/4, 28-340 Sędziszów

0179 Skarżysko

  Adres korespondencyjny: Wiesław Łasek, ul. Staszica 38, 27-215 Parszów k/Wąchocka

0180 Starachowice

  Adres korespondencyjny: Sylwester Gajewski, ul. Radomska 18a, 27-215 Wąchock

0181 Stąporków

  Adres korespondencyjny: Mieczysław Szczepanik, Kozia Wola 99, 26-220 Stąporków

0182 Suchedniów

  Adres korespondencyjny: Stanisław Buczek, ul. Fabryczna 10/10, 26-130 Suchedniów

0183 Szydłowiec

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Krakowiak, Rynek Wielki 10, 26-500 Szydłowiec

0184 Włoszczowa

  Adres korespondencyjny: Henryk Żak, ul. Partyzantów 5, 28-100 Włoszczowa

0185 Zwoleń

  Adres korespondencyjny: Wiesław Kwapisiewicz, ul. Krakowska 5, 26-700 Zwoleń

0379 Pionki

  Adres korespondencyjny: Stanisław Konopski, Działki Suskowolskie 51a, 26-670   Pionki

0380 Radoszyce

  Adres korespondencyjny: Krzysztof Papiński, ul. Kościelna 27, 26-230 Radoszyce

0399 Przysucha

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Bomba, ul. Żeromskiego 10, 26-400 Przysucha

  Tel. (063) 244-25-48

0186 Konin

  Adres korespondencyjny: Arkadiusz Boruszczak, pl. Wolności 4/7, 62-500 Konin

  Tel: (063) 244-51-48
0187 Koło

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Wapiński, ul. Kolska 6a, 62-650 Kłodawa

  Tel: (063) 273-15-46
0188 Slesin

  Adres korespondencyjny: Stanisław Hernes, Holendry Szyszyńskie, 62-561 Ślesin

  Tel: (063) 270-46-27
0189 Słupca

0190 Turek

  Adres korespondencyjny: Ryszard But, ul. Chopina 17, 62-700 Turek

  Tel: (063) 289-40-35

0191 Białogard

  Adres korespondencyjny: Jakub Przytuła, ul. Bolesława Chrobrego 13, 78-200   Białogard

  Tel: (094) 312-53-67
0192 Kołobrzeg

  Adres korespondencyjny: Stanisław Pawlica, ul. Dworcowa 22/2, 78-100 Kołobrzeg

  Tel: (094) 352-70-56
0193 Koszalin
 
  Adres korespondencyjny: PZHGP Zarząd Oddziału, ul. Konstytucji 3-go Maja 27a,   75-820 Koszalin

  Tel: (094) 346-52-65
0194 Polczyn-Zdrój

  Adres korespondencyjny: Jan Ziętara, ul. Młyńska 1c, 78-320 Połczyn-Zdrój

  Tel: (0961) 634-33

0131 Libiąż

  Adres korespondencyjny: Henryk Januszkiewicz, ul. Kolejowa 11d, 32-590 Libiąż

  Tel: (032) 627-14-63
0195 Kraków I

  Adres korespondencyjny: Stefan Cichoń, ul. Na Dołach 12, 30-704 Kraków

0196 Kraków II

  Adres korespondencyjny: Andrzej Włosik, ul. Strażacka 31, 30-737 Kraków

0197 Krzeszowice

  Adres korespondencyjny: Piotr Meres, Łączany 36, 34-115 Ryczów

0198 Myślenice

  Adres korespondencyjny: Stanisław Obierżyński, ul. Średniawskiego 86, 32-400   Myślenice

0199 Nowa Huta

  Adres korespondencyjny: Marek Wałęsa, ul. Fatimska 160, 31-831 Kraków

  Tel: (0501) 470-244
0200 Olkusz

  Adres korespondencyjny: Jerzy Żak, Zawada 72, 32-327 Gorenica

  Tel: (032) 642-74-58
0201 Proszowice

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Żywot, ul. Kilińskiego 16, 32-100 Proszowice

  Tel: (012) 386-19-41
0202 Skawina

  Adres korespondencyjny: Leszek Maj, ul. Kopernika 55b, 32-050 Skawina

0203 Sułkowice

  Adres korespondencyjny: Władysław Kozik, ul. Krzywa 23, 32-440 Sułkowice

0204 Wawrzeńczyce-Niepołomice

  Adres korespondencyjny: Jerzy Latała, 32-125 Złotniki, poczta Wawrzeńczyce

  Tel: (032) 644-14-78
0205 Wolbrom

  Adres korespondencyjny: Franciszek Wodecki, ul. Mariacka 1, 32-340 Wolbrom

  Tel: (018) 267-14-44
0388 Alwernia Spytkowice

  Adres korespondencyjny: Jan Szpila, Okleśna 217

0389 Jaśkowice

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Brożek, Jaśkowice 140, 32-051 Wielkie Drogi

0403 Nowe Brzesko

  Adres korespondencyjny: Andrzej Gorzałczany, ul. Lubelska 105, 32-120 Nowe   Brzesko

0404 Skała

  Adres korespondencyjny: Emil Dudziński, 32-077 Smardzowice 43

  Tel: (012) 389-23-47

0207 Legnica

  Adres korespondencyjny: Jerzy Łochowski, ul. Rycerska 20a, 59-220 Legnica

  Tel: (076) 862-00-78
0395 Lubin

  Adres korespondencyjny: Jan Szuty, ul. Jagiełły 33/7, 59-330 Ścinawa

  Tel: (076) 843-66-59
0396 Chojnów

  Adres korespondencyjny: Maksymilian Wanczura, Piotrowice 38c/6, 59-225 Chojnów

  Tel: (076) 818-78-92

0208 Chełm

  Adres korespondencyjny: PZHGP Oddział Chełm, ul. Wolności 7/35, 22-100 Chełm

  Tel: (082) 563-64-31
0209 Dęblin

  Adres korespondencyjny: Edward Stępkowski, ul. Okólna 53, 08-530 Dęblin

  Tel: (081) 883-29-77
0210 Krasnystaw

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Korszla, ul. Szymonowicza 5, 22-300 Krasnystaw

  Tel: (082) 578-42-11
0211 Lublin

  Adres korespondencyjny: Stanisław Osek, ul. Smugi 30, 21-004 Krasienin

  Tel: (081) 501-23-11
0212 Opole Lubelskie

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Ostrach, ul. Puławska 13/30, 24-300 Opole   Lubelskie

  Tel: (081) 827-50-07
0213 Puławy

  Adres korespondencyjny: Andrzej Janasz, ul. Wróblewskiego 160/11, 24-100 Puławy

  Tel: (081) 886-67-31
0214 Ryki

  Adres korespondencyjny: Dariusz Piwoński, Karczmiska 80, 08-506 Leopoldów

  Tel: (081) 65-08-15
0215 Turobin

  Adres korespondencyjny: PZHGP Zarząd Oddziału w Turobinie, 22-432 Czemięcin 82

  0216 Włodawa

  Adres korespondencyjny: Zdzisław Marciocha, ul. Spokojna 21, 22-200 Włodawa
 
  Tel: (082) 572-14-62
0311 Janów Lubelski

  Adres korespondencyjny: Zdzisław Flis, ul. Traugutta 4, 23-300 Janów Lubelski

  Tel: (015) 872-28-84
0374 Kraśnik

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Stadnik, ul. Koszarowa 6/25, 23-200 Kraśnik

  Tel: (081) 884-40-63
0217 Kościan

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Jóskowiak, ul. Pszenna 4, 64-000 Kościan

  Tel: (065) 512-06-88
0218 Leszno

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Gidaszewski, ul. Gronowska 34, 64-100 Leszno

  Tel: (065) 529-07-41
0219 Rawicz

  Adres korespondencyjny: Roman Nowak, ul. Spokojna 9, 63-800 Gostyń

  Tel: (065) 572-15-19

0220 Andrespol

  Adres korespondencyjny: Jan Kucharski, ul. Jęczmienna 5, 95-020 Andrespol

  Tel: (042) 213-24-26
0221 Burzenin

  Adres korespondencyjny: Dariusz Włodarczyk, ul. Podmiejska 38, 98-200 Sieradz

  Tel: (043) 822-21-50
0222 Głowno

  Adres korespondencyjny: Jerzy Kula, ul. Karasicka 53b, 95-015 Łódź

  Tel: (042) 719-30-93
0223 Łódź

  Adres korespondencyjny: Leszek Klimczak, ul. Konstantynowska 55/57, 94-303 Łódź

  Tel: (042) 634-81-73
0224 Pabianice

  Adres korespondencyjny: Jerzy Klata, ul. Parkowa 12, 95-054 Ksawerów

  Tel: (042) 215-84-05
0225 Rzgów

  Adres korespondencyjny: Jacek Bloch, ul. Grodziska 53, 95-030 Rzgów

  Tel: (042) 214-26-45
0226 Skierniewice

  Adres korespondencyjny: Władysław Iłczyk, 96-130 Głuchów 178

0227 Zduńska Wola

  Adres korespondencyjny: Jerzy Woźniak, ul. Złota 47, 98-220 Zduńska Wola

  Tel: (043) 823-24-33

0229 Gołkowice

  Adres korespondencyjny: Franciszek Górz, 33-388 Gołkowice 61

0230 Krynica

  Adres korespondencyjny: Marek Kawula, 33-370 Muszyna-Powroźnik 26a

0231 Limanowa

  Adres korespondencyjny: Józef Wróbel, 34-600 Limanowa-Koszary 141

0232 ZNTK Nowy Sącz

  Adres korespondencyjny: Czesław Dziedzic, ul. Brodowska 16, 33-300 Nowy Sącz

0233 ZNTK I Nowy Sącz

  Adres korespondencyjny: Andrzej Kowal, ul. Piękna 7, 33-300 Nowy Sącz

0234 Nowy Targ

  Adres korespondencyjny: Edward Krausowicz, os. Bereki 1, 34-400 Nowy Targ

0235 Rabka

  Adres korespondencyjny: Jan Wojciechowski, ul. Podhalańska 5a, 34-410 Rabka

0237 Waksmund

  Adres korespondencyjny: Andrzej Fąfrowicz, ul. Szujskiego 6, 34-424 Szaflary

0238 Zakopane

  Adres korespondencyjny: Andrzej Kubański, Harenda 3, 34-500 Zakopane


0239 Biskupiec

  Adres korespondencyjny: Ryszard Majewski, Łężany 20, 11-708 Biskupiec

0240 Dobre Miasto

  Adres korespondencyjny: Henryk Wójcik, ul. Zientary Malewskiej 9, 11-040 Dobre   Miasto

0241 Iława

  Adres korespondencyjny: Janusz Szalkowski, ul. Baczyńskiego 1a/8, 14-202 Iława

0242 Morąg

  Adres korespondencyjny: Eugeniusz Nowotka, ul. Mickiewicza 15/17, 14-300 Morąg

0243 Nidzica

  Adres korespondencyjny: Marek Borowiecki, ul. 1-go Maja 17a/3, 13-100 Nidzica

  Tel: (089) 625-36-96
0244 Olsztyn

  Adres korespondencyjny: Jędrzej Lewandowski, ul. Kołobrzeska 14e/15, 10-443   Olsztyn

0245 Ostróda

  Adres korespondencyjny: Stanisław Kurzacz, ul. Partyzantów 26a, 14-100 Ostróda

  Tel: (089) 646-33-39
0246 Szczytno

  Adres korespondencyjny: Jacek Grzelak, ul. Wańkowicza 2/13, 12-100 Szczytno

0383 Korsze

  Adres korespondencyjny: Leopold Dzięgielewski, ul. Mickiewicza 14a/35, 11-430   Korsze

  Tel: (089) 754-03-54
0405 Działdowo

  Adres korespondencyjny: Józef Sarnowski, ul. Rzemieślnicza 6, 13-200 Działdowo

0247 Bierawa

  Adres korespondencyjny: Józef Wiercioch, ul. Dworcowa 10, 47-240 Bierawa

  Tel: (077) 487-22-47
0248 Brzeg

  Adres korespondencyjny: Włodzimierz Janczak, Kościerzyce 137, 49-314 Pisarzowice

  Tel: (077) 412-68-19
0250 Grodków

  Adres korespondencyjny: Andrzej Pawlus, ul. Sienkiewicza 32a, 49-140 Grodków

  Tel: (077) 415-58-81
0251 Głogówek

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Gospodarczyk, ul. 1-go Maja 28, 48-140 Branice

  Tel: (077) 486-82-81
0252 Kluczbork

  Adres korespondencyjny: Sławomir Tetelmajer, ul. Norwida 15a/5, 46-200 Kluczbork

  Tel: (077) 418-31-68
0253 Komprachcice

  Adres korespondencyjny: Konrad Witek, ul. Szkolna 10, 46-017 Górki

  Tel: (077) 474-84-31
0254 Krapkowice

  Adres korespondencyjny: Artur Widera, ul. Lompy 11, 47-300 Krapkowice

  Tel: (077) 466-17-14
0255 Kędzierzyn-Koźle I

  Adres korespondencyjny: Franciszek Szefer, ul. Lokalna 3, 47-230 Kędzierzyn Koźle   Cisowa

  Tel: (077) 482-88-97
0256 Kędzierzyn-Koźle II

  Adres korespondencyjny: Krystian Błacik, ul. Związkowa 9, 47-208 Reńska Wieś

  Tel: (077) 482-05-72
0257 Lewin Brzeski

  Adres korespondencyjny: Eugeniusz Kleparski, ul. Pocztowa 4/8, 49-340 Lewin   Brzeski

  Tel: (077) 412-74-20
0258 Łubniany

  Adres korespondencyjny: Paweł Fronia, ul. Opolska 117, 46-024 Łubniany

  Tel: (077) 421-50-38
0259 Moszna

  Adres korespondencyjny: Andrzej Zych, ul. Wiejska 16, 47-370 Zielina

  Tel: (077) 466-84-09
0260 Namysłów

  Adres korespondencyjny: Edward Berka, ul. Reymonta 31/13, 46-100 Namysłów

  Tel: (077) 410-19-36
0261 Nysa

  Adres korespondencyjny: Franciszek Główka, 48-321 Niwnica 53

  Tel: (077) 435-64-28
0262 Opole II

  Adres korespondencyjny: Henryk Galgon, ul. Solskiego 44a, 45-564 Opole

  Tel: (077) 453-16-27
0263 Ozimek

  Adres korespondencyjny: Jan Halupczok, ul. 8-go Marca 7a/4, 46-040 Ozimek

  Tel: (077) 465-31-91
0264 Prudnik

  Adres korespondencyjny: Czesław Płonka, ul. Robotnicza 26, 48-200 Prudnik

  Tel: (077) 436-60-27
0265 Popielów

  Adres korespondencyjny: Jan Klump, ul. Nowa 7, 46-083 Siołkowice Stare

  Tel: (077) 469-24-75
0266 Strzelce Opolskie

  Adres korespondencyjny: Józef Jendrzejek, ul. 1-go Maja 12, 47-100 Strzelce   Opolskie

  Tel: (077) 461-26-06, tel: (077) 461-30-61, tel: (0603) 758-484
0267 Wołczyn

  Adres korespondencyjny: Mieczysław Makara, ul. Kołłątaja 1, 46-250 Wołczyn

  Tel: (077) 418-94-67
0268 Zawadzkie

  Adres korespondencyjny: Joachim Jelito, ul. Długa 9, 47-133 Jemielnica

  Tel: (077) 463-25-09
0269 Zdzieszowice

  Adres korespondencyjny: Erwin Wloka, ul. Wiejska 54, 47-217 Kresowa

  Tel: (077) 463-56-17
0392 Niemodlin

  Adres korespondencyjny: Gerard Przywara, ul. Lipowa 36, 46-070 Polska Nowa Wieś

  Tel: (077) 464-61-45

0270 Chodzież

  Adres korespondencyjny: Andrzej Świerczyński, Milcz 50, 64-800 Chodzież

  Tel: (067) 282-34-14
0271 Piła

  Adres korespondencyjny: Jerzy Reinke, ul. Rodakowskiego 8, 64-920 Piła

  Tel: (067) 212-30-64
0272 Trzcianka

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Francuzik, ul. Ogrodowa 8, 64-980 Trzcianka

  Tel: (067) 216-41-28
0390 Złotów

  Adres korespondencyjny: Piotr Paluszak, ul. Murarska 2, 77-400 Złotów

  Tel: (067) 263-43-46

0273 Bełchatów

  Adres korespondencyjny: Arkadiusz Kubś, ul. Batorego 6, 97-400 Bełchatów

  Tel: (044) 632-90-65
0274 Piotrków Trybunalski

  Adres korespondencyjny: Jan Gawrosiński, ul. Kostromska 57/63, 97-300 Piotrków   Trybunalski

0275 Radomsko

0276 Tomaszów Mazowiecki

Adres korespondencyjny: Kazimierz Rak, Ciebłowice Duże 241a, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

  Tel: (044) 723-167
0277 Zelów

  Adres korespondencyjny: Włodzimierz Susak, ul. Północna 26, 97-425 Zelów

0174 Opoczno

  Adres korespondencyjny: Ryszard Kaczmarek, ul. Staromiejska 98, 26-300 Opoczno

  Tel: (044) 755-27-66

0278 Gostynin

  Adres korespondencyjny: Stanisław Ciarka, ul. Jana Pawła II 16/53, 09-500   Gostynin

  Tel: (024) 285-12-09
0279 Kutno

  Adres korespondencyjny: Jerzy Pyczek, ul. Staffa 16, 99-300 Kutno

  Tel: (024) 355-10-09
0280 Płock

  Adres korespondencyjny: Grzegorz Senkowski, ul. Kochanowskiego 20, 09-400 Płock

  Tel: (024) 264-30-82
0281 Sierpc

  Adres korespondencyjny: Andrzej Przybyszewski, ul. Jana Pawła II 4/42, 09-200   Sierpc

  Tel: (024) 275-41-21
0373 Gąbin

  Adres korespondencyjny: Jan Grondziel, ul. Nizinna 51, 09-401 Płock

  Tel: (024) 264-13-24

096 Jarocin

  Adres korespondencyjny: Jan Bera, Zakrzew 23, 63-230 Witaszyce

  Tel. (062) 740-11-75
0282 Gniezno

  Adres korespondencyjny: Zygmunt Wrona, oś. Jagiellońskie 26/18, 62-200 Gniezno

  Tel. (061) 426-95-98
0283 Mosina

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Walisiak, ul. Kościuszki 4, 62-050 Mosina

  Tel. (061) 8132 194
0284 Nowy Tomyśl

  Adres korespondencyjny: Karpicko, Plac Wiejski 9, 64-200 Wolsztyn
  Prezes: inż. Zygmunt Maśnica Tel. (068) 384-31-63
0285 Poznań

  Adres korespondencyjny: ul.Chociszewskiego29, 60-256 Poznań

  Tel. (061) 866-36-88
0409 Poznań-Zachód

  Adres korespondencyjny: Dariusz Napierała, Skórzewo, ul.Szkolna 17, 60-185 Poznań   47

  Tel. (061) 814-36-09
0286 Września

  Adres korespondencyjny: Marcin Wiśniewski, ul. Wojska Polskiego 20/9, 62-300   Września

  Tel. (061) 436-41-22
0287 Szamotuły

  Adres korespondencyjny: Zenon Biniak, ul. Powstania Styczniowego 14, 64-500   Szamotuły

  Tel. (061) 292-11-98
0401 Sieraków

  Adres korespondencyjny: Józef Zaraś, ul. Poznańska 1, 61-410 Sieraków

  Tel. (061) 295-32-52

0288 Jasło

  Adres korespondencyjny: Wiesław Sokołowski, ul. Stawna 5a, 38-200 Jasło

  Tel: (013) 446-81-96
0289 Jarosław

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Soszyński, ul. Łokietka 14, 37-500 Jarosław

0290 Krosno

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Zygarowicz, ul. Dukielska 51, Pustyny 38-442   Krościenko-Wyżne

  Tel: (013) 431-58-83
0291 Lubaczów

  Adres korespondencyjny: Zygmunt Mikłasz, ul. Sienkiewicza 8, 37-600 Lubaczów

0292 Przemyśl

  Adres korespondencyjny: Michał Wasiewicz, Ostrów 321, 37-100 Przemyśl

  Tel: (016) 671-04-06
0293 Przeworsk

  Adres korespondencyjny: Mieczysław Świętoniowski, Wierzbna 153, 37-500 Jarosław

0294 Rzeszów

  Adres korespondencyjny: Andrzej Sumara, Nosówka 224, 36-046 Zagłobień

0295 Sanok

  Adres korespondencyjny: Zygmunt Wójcik, Grabownica 223, 36-207 Grabownica

0381 Gorlice

  Adres korespondencyjny: Jan Ryzner, ul. Norwida 4/2, 38-300 Gorlice

0296 Bytów

  Adres korespondencyjny: Franciszek Strzerzyński, ul. Jana Pawła II 18/29, 77-100   Bytów

  Tel: (059) 822-35-64
0297 Chojnice

  Adres korespondencyjny: Zygmunt Kiedrowicz, ul. Jagiełły 17, 89-600 Chojnice

  Tel: (0531) 749-94

0298 Czarne

  Adres korespondencyjny: Ryszard Nowak, ul. Ogrodowa 10/11, 77-350 Czarne

  Tel: (059) 833-28-86
0299 Czersk

  Adres korespondencyjny: Paweł Karczyński, ul. Śliwicka 3, 89-650 Czersk

  Tel: (0531) 866-15

0300 Człuchów

  Adres korespondencyjny: Stanisław Monikowski, ul. Leśna 10, 77-300 Człuchów

  Tel: (059) 834-44-94
0301 Słupsk

  Adres korespondencyjny: Wacław Koziur, ul. ks. Brzoski 21, 77-200 Słupsk

  Tel: (059) 841-14-34
0302 Charnowo

  Adres korespondencyjny: Czesław Sobczak, Charnowo 33, 76-270 Ustka

  Tel: (059) 814-14-17
0303 Szczecinek

  Adres korespondencyjny: Kazimierz Karczewski, ul. Kaszubska 18/1, 78-400   Szczecinek

  Tel: (094) 374-91-64
0304 Tuchola

  Adres korespondencyjny: Eligiusz Fryca, ul. 11-go Listopada 2, 89-500 Tuchola

  Tel: (052) 334-38-97
0386 Główczyce

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Sosnowski, ul. 10-go Marca 18, 84-360 Łeba

0305 Goleniów

  Adres korespondencyjny: PZHGP Zarząd Oddziału, ul. 5-go Marca 9, 72-200 Goleniów,   Kol. Henryk Szymczak

  Tel: (091) 418-76-50
0306 Międzyzdroje

  Adres korespondencyjny: Janusz Zielina, ul. Paderewskiego 7a/10, 72-600   Świnoujście

  Tel: (091) 570-37-54
0307 Pyrzyce

  Adres korespondencyjny: Mirosław Komisarczyk, ul. Niepodległości 43/1, 74-200   Pyrzyce

  Tel: (091) 570-37-54
0308 Stargard

  Adres korespondencyjny: Bogdan Kowalczyk, ul. Wielkopolska 43/1, 73-110 Stargard   Szczeciński

  Tel: (091) 573-60-22
0309 Szczecin

  Adres korespondencyjny: Marek Wacław, ul. Wschodnia 6, 70-732 Szczecin

  Tel: (091) 460-88-32

0310 Trzebiatów

  Adres korespondencyjny: Edward Krychowiak, ul. Świerczewskiego 15/2, 72-330   Mrzeżyno

  Tel: (0931) 662-27 wew. 685

0407 Płoty

  Adres korespondencyjny: mgr Jan Gdula, ul. Sienkiewicza 3, 72-310 Płoty

0312 Stalowa Wola

  Adres korespondencyjny: Marek Gnatek, ul. 1-go Maja 11/63, 37-310 Nowa Sarzyna

  Tel: (0195) 412-236

0313 Tarnobrzeg

  Adres korespondencyjny: Ryszard Dudek, ul. M. C. Skłodowskiej 1, 39-450   Tarnobrzeg

  Tel: (015) 823-22-17
0402 Sandomierz

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Pawlica, Góry Wysokie 102, 27-620 Dwikozy

  Tel: (015) 831-12-96

0314 Bochnia

  Adres korespondencyjny: Janusz Pałkowski, ul. Wodociągowa 15, 32-700 Bochnia

  Tel: (014) 611-16-25
0315 Brzesko

  Adres korespondencyjny: Sylwester Gala, ul. Kościelna 20, Mokrzyska 32-800   Brzesko

  Tel: (014) 686-84-35
0316 Mościce

  Adres korespondencyjny: Jan Florek, Zblitkowska Góra, ul. Zblitkowskich 68,   33-113   Zgłobice

  Tel: (014) 674-31-71
0317 Tarnów

  Adres korespondencyjny: PZHGP Oddział Tarnów, ul. Wierzbowa 4, 33-100 Tarnów

  Tel: (014) 24-20-87
0318 Wojnicz

  Adres korespondencyjny: Franciszek Wilk, Dębina Zakrzewska 73, 32-830 Wojnicz

  Tel: (014) 79-02-63

0319 Brodnica

  Adres korespondencyjny: Marcin Wiśniewski, ul. Podzamcze 13, 87-200 Wąbrzeźno

  Tel: (056) 688-25-58

0320 Chełmno

  Adres korespondencyjny: Zenon Okrajni, ul. Gołębia 4, 86-200 Chełmno

  Tel: (056) 686-07-47

0321 Chełmża

  Adres korespondencyjny: Andrzej Susek, 87-213 Ryński

  Tel: (056) 688-50-13

0322 Golub Dobrzyń

  Adres korespondencyjny: Ireneusz Kaliszewski, ul. Żeromskiego 10/3, 87-400   Golub-Dobrzyń

  Tel: (056) 683-44-68

0323 Grudziądz

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Konkolewski, ul. Jagiełły 26, 86-300 Grudziądz

  Tel: (056) 642-24-00

0324 Kwidzyn

  Adres korespondencyjny: Jan Przysowa, 82-512 Rakowiec

  Tel: (055) 275-16-74

0325 Świecie

  Adres korespondencyjny: Ryszard Kruszczyński, ul. Długa 11/4, 86-130 Laskowice   Pomorskie

0326 Toruń

  Adres korespondencyjny: Józef Juchciński, ul. Fałata 103/1, 87-100 Toruń

  Tel: (056) 654-10-91

0327 Wąbrzeźno

  Adres korespondencyjny: Andrzej Marchlewski, Myśliwiec 58, 87-200 Wąbrzeźno

0328 Boguszów-Gorce

  Adres korespondencyjny: Krystian Wiśniewski, ul. Chopina 10/2, 58-371   Boguszów-Gorce

  Tel: (074) 440-256

0329 Dzierżoniów

  Adres korespondencyjny: Władysław Pikuła, os. Różane 1a/5, 58-200 Dzierżoniów

  Tel: (074) 315-426

0330 Jaworzyna Śląska

  Adres korespondencyjny: Zdzisław Woźniak, ul. Pocztowa 2/1, 58-140 Jaworzyna   Śląska

0331 Kłodzko

  Adres korespondencyjny: Ryszard Czuba, ul. Powstańców Wlkp. 26/10, 57-540   Lądek-Zdrój

0332 Nowa Ruda

  Adres korespondencyjny: Lucjan Wróbel, ul. Stara Osada 11c, 57-400 Nowa Ruda

  Tel: (074) 872-25-27

0333 Świdnica

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Mrzygłód, ul. Kopernika 14, 58-100 Świdnica

  Tel: (074) 530-123

0334 Wałbrzych

  Adres korespondencyjny: Marek Krawiec, ul. Ludowa 31/2, 58-304 Wałbrzych

  Tel: (074) 463-717

0335 Żarów

  Adres korespondencyjny: Marian Jurkowski, ul. Cicha 2/2, 58-130 Żarów

  Tel: (074) 580-426

090 Kamienna Góra

  Adres korespondencyjny: Mieczysław Galica, ul. Zielona 4/1, 58-400 Kamienna Góra

0336 Aleksandrów Kujawski

  Adres korespondencyjny: Piotr Wicher, Łazieniec 5b, 87-700 Aleksandrów Kujawski

0337 Brześć Kujawski

  Adres korespondencyjny: Jan Wiśniewski, ul. Polna 42, 87-880 Brześć Kujawski

0338 Ciechocinek

  Adres korespondencyjny: Marek Marczewski, ul. Zamkowa 15, 87-721 Raciążek

0339 Kikół

  Adres korespondencyjny: Andrzej Blachowski, ul. Sienkiewicza 4, 87-620 Kikół

0340 Kowal

  Adres korespondencyjny: Andrzej Paradowski, ul. Kowalska 15, 87-830 Cerniewice

0341 Lipno

  Adres korespondencyjny: Romuald Kuropatwa, ul. Jastrzębska 31, 87-600 Lipno

0342 Lubanie

  Adres korespondencyjny: Wojciech Kaszubski, Ustronie 53, 87-732 Lubanie

0343 Radziej Kujawski

  Adres korespondencyjny: Antoni Dziwiński, ul. Kościuszki 27a/2, 88-200 Radziejów   Kujawski

0344 Rypin

  Adres korespondencyjny: Lech Kruszyński, os. Fabryczne 184, 87-522 Ostrowite

0345 Włocławek

  Adres korespondencyjny: Grzegorz Walaszek, 87-708 Straszewo

0376 Dobre

  Adres korespondencyjny: Ryszard Gawinecki, ul. Fabryczna 16a, 88-210 Dobre   Kujawskie

0377 Piotrków Kujawski

  Adres korespondencyjny: Wiesław Lisiecki, Dębołęka, 88-230 Piotrków Kujawski

0378 Straszewo

  Adres korespondencyjny: Mirosław Szkopiak, ul. Chemików 17/41, 87-800 Włocławek

0346 Brzeg Dolny

  Adres korespondencyjny: Benedykt Jan, ul. Lipnicka 14a, 56-100 Wołów

  Tel: (071) 389-42-65

0347 Czeszów

  Adres korespondencyjny: Stanisław Domagała, Pierstnica 2c, 56-321 Bukowiec

  Tel: (071) 384-62-11

0348 Jelcz-Laskowice

  Adres korespondencyjny: Zenobiusz Rogala, ul. Główna 1, Piekary 55-230   Jelcz-Laskowice

  Tel: (071) 318-35-31

0349 Oleśnica

  Adres korespondencyjny: Zygfryd Półtorak, ul. Spacerowa 9, 56-411 Długołęka

  Tel: (071) 315-26-22

0350 Oława

  Adres korespondencyjny: Włodzimierz Korzeniowski, ul. Chopina 36/8, 55-200 Oława

  Tel: (071) 313-89-06

0351 Sobótka

  Adres korespondencyjny: Stanisław Kopociński, ul. Korczaka 36/5, 55-050 Sobótka

  Tel: (071) 316-28-47

0352 Strzelin

  Adres korespondencyjny: Marek Leśkiewicz, ul. Półwiejska 4/4a, 55-601 Łagiewniki

  Tel: (071) 393-95-07

0353 Trzebnica

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Krzak, ul. Sikorskiego 10, 55-100 Trzebnica

  Tel: (071) 387-16-09

0354 Wrocław

  Adres korespondencyjny: Zofia Tomków, ul. Kłokoczycka 153, 51-376 Wrocław

  Tel: (071) 324-27-40

0355 Ząbkowice Śląskie

  Adres korespondencyjny: Stanisław Zygmunt, ul. Byłych Więźniów, 57-206 Ząbkowice   Śląskie

  Tel: (074) 153-431

0356 Żmigród

  Adres korespondencyjny: Artur Andrzejewski, ul. Lipowa 7c/14, 55-055 Żmigród

  Tel: (071) 385-38-14

0393 Środa Śląska

  Adres korespondencyjny: Wiesław Prystupa, ul. Jasielska 19, 54-033 Wrocław

  Tel: (071) 349-41-13

0206 Głogów

  Adres korespondencyjny: Wincent Dutkiewicz, ul. Obrońców Pokoju 7e/134, 67-200   Głogów

0357 Cybinka
 
  Adres korespondencyjny: Stanisław Skowroński, Korczyców 43, 66-613 Radomsko

0358 Gubin

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Chromont, ul. Kołłątaja 20, 66-620 Gubin

0359 Kożuchów

  Adres korespondencyjny: Leszek Staniecki, ul. Żeromskiego 24a, 67-120 Kożuchów

0360 Krosno Odrzańskie

  Adres korespondencyjny: Czesław Wierzbicki, ul. Wiejska 1, 66-600 Krosno   Odrzańskie

0361 Lubusko

  Adres korespondencyjny: Paweł Łanda, ul. Przemysłowa 63, 68-300 Lubsko

0362 Nowa Sól

  Adres korespondencyjny: Jarosław Balas, ul. M. C. Skłodowskiej 17, 67-100 Nowa   Sól

0363 Nowe Miasteczko

  Adres korespondencyjny: Jan Szyrszeń, ul. 22-go Lipca 17/5, 67-124 Nowe   Miasteczko

0364 Sława

  Adres korespondencyjny: Tadeusz Jańczak, Grochowice 67, 67-240 Kotla

0365 Sulechów

  Adres korespondencyjny: Teodozy Paszkiewicz, Obłotno 9, 66-100 Sulechów

0367 Świebodzin

  Adres korespondencyjny: Wojciech Galas, ul. Świerczewskiego 7/1, 66-200   Świebodzin

0368 Zielona Góra

  Adres korespondencyjny: Zbigniew Moskalik, ul. Witosa 2, 66-004 Racula

0369 Żagań

  Adres korespondencyjny: Stanisław Białek, ul. Bracka 15/5, 68-100 Żagań

0370 Żary

  Adres korespondencyjny: Eugeniusz Malarczyk, Witoszyn II AWP 9, 68-131 Wymiarki


0116 Gaszowice

  Adres korespondencyjny: Erwin Krywalski, ul. Szkolna 9, 44-290 Jejkowice

  Tel: (032) 430-24-92

0119 Godów

  Adres korespondencyjny: Bolesław Świętek, ul. Wierzniowicka 35, 44-340 Łaziska   Rybnickie

  Tel: (032) 476-50-85

0120 Gorzyce

  Adres korespondencyjny: Czesław Wawrzyczny, ul. 27-go Marca 27, 44-351 Turza   Śląska

  Tel: (032) 451-11-97

0122 Jastrzębie

  Adres korespondencyjny: Jacek Orszulik, ul. Rolnicza 28, 44-336 Jastrzębie-Bzie

  Tel: (0604) 108-906

0127 Krzyżanowice

  Adres korespondencyjny: Erwin Janecki, Bieńkowice, ul. Ogrodowa 18, 47-451   Tworków

  Tel: (032) 419-64-06

0132 Lyski

  Adres korespondencyjny: Andrzej Szweigstil, Łańca, ul. Wolności 65, 44-284   Pstrążna

  Tel: (032) 430-16-21

0133 Lubomia

  Adres korespondencyjny: Alojzy Marek, ul. Wolności 31, 44-361 Syrynia

  Tel: (032) 451-70-79

0136 Mszana

  Adres korespondencyjny: Józef Tatarczyk, ul. Ks. Tuskera 2, 44-325 Mszana

  Tel: (032) 472-03-48

0150 Rybnik III Niedobrzyce

  Adres korespondencyjny: Ryszard Pytlik, ul. Gruntowa 10, 44-270 Niedobczyce

  Tel: (032) 421-24-96
0151 Rydułtowy

  Adres korespondencyjny: PZHGP Dom Związkowy, ul. Rybnicka, 44-280 Rydułtowy

  Tel: (032) 457-71-97

0164 Wodzisław Śląski

  Adres korespondencyjny: Jan Mika, ul. Rymera 149f, 44-314 Radlin

  Tel: (032) 456-84-11

0165 Pszów

  Adres korespondencyjny: Ignacy Baszton, ul. K. Miarki 10b, 44-370 Pszów

  Tel: (032) 430-24-92



Reklama
 
 
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (1 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=